Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вы считаете, является ли электронный дневник полезным нововведением?
Всего 36 человек
Голосование
Ваше отношение к спайсу
Всего 51 человек

План работы на каникулы

Дата: 2 ноября 2016 в 10:48, Обновлено 19 декабря 2017 в 15:50

    

 ПЛАН

работы на зімовыя канікулы з вучнямі

2017/2018 н.г.

Дата

Класы

Мерапрыемствы

Адказны

Час правядзення, месца правядзення

26.12

I-IV

Віктарына па казках А.С.Пушкіна

Бойко С.В.

10.00, кабінет IV класа

V-VIII

Поле цудаў “Паштовая сумка Дзеда Мароза”

Боўжык Д.А.

10.00-11.00,

музей ДУА “Ізабелінскі НПК д/с - СШ”

Піянербол

Сазон А.М.

11.30, спарт. зала

IX-XI

Забаўляльная праграма “Вялікі сакрэт для маленькай кампаніі”

Саласцюк А.В.

11.00-12.00, кабінет гісторыі

27.12

I-IV

Конкурс малюнкаў “Зімовыя замалёўкі

Сазон Л.В.

10.00-11.00, кабінет ІІІ класа

V-ХІ

Прагляд кінафільма “Вечера на хуторе близ Диканьки”

Зданоўская А.М.

11.00

VIIІ -XI

Удзел у абменным канцэрце танцавальных калектываў

Хацітоўская М.У.

Шчучынскі р-н, аг. Васілішкі

28.12

I-V

Навагодняя майстэрня “Талісман года”

Макарэвіч І.А., Грыцкевіч В.В.

10.00-11.00

Спаборніцтвы па “Піянерболе”, гульня “Два капітана”

Сазон А.М.

11.30-12.30

VІ-VIII

Гульнёвая праграма “Разам весела крочыць”

Парфенчык Л.В.

10.00-11.00, актовый зал

IX-XI

“АФП”

Сазон А.М.

18.00-19.00

29.12

I-V

Навагодні ранішнік

Аляксеенка Г.С., класныя кіраўнікі

11.00-12.00,

фае 1 паверха

VІ-ХІ

Навагодні вечар

Сазон А.М., класныя кіраўнікі

18.00-21.30,

фае 1 паверха

VIII-XI

Пазнавальнае падарожжа “У Новы год на Бохвіцаў парог”

Боўжык Д.А.

10.00-11.00,

музей ДУА “Падароскі НПК д/с  - СШ”

30.12

I-IV

Конкурс “Калядная паштоўка”   

Іжко Л.П.

10.00-11.00, кабінет І класа

ІІ- V

“Рухомыя гульні”

Сазон А.М.

11.00-12.00, спарт. зала

V-VIII

“АФП”

Сазон А.М.

12.00-13.00, спарт. зала

IX-XI

Завочнае падарожжа па краінах свету “Новы год на машыне часу”

Леанард Г.А.

10.00-11.00, актавая зала

02.01

I-IV

Віртуальныя гонкі

Герасімаў Г.Ф.

10.00-11.00, кабінет інфарматыкі

V-VIII

Навагодняе піянерскае віншаванне

Аляксеенка Г.С.

11.00-12.00, кабінет інфарматыкі

IX-XI

Хіміка-біялагічны турнір

Грыцкевіч В.В.

10.00-11.00, кабінет хіміі

03.01

I-IV

Забаўляльная праграма «Зімовыя забавы ў Цеаліне»

Бойко С.В.

12.00

V-VIII

Забаўляльная праграма “Зімовыя забавы”

Карлюк С.М.

11.00-12.00, кабінет фізікі

IX-XI

Шахматна-шашачны турнір

“АФП”

Сазон А.М.

10.00-12.00, фае 1 паверха

18.00-19.00, спартыўная зала

04.01

Экскурсія Мацвееўцы - Івацэвічы

Сазон А.М.

05.01

I-IV

Экскурсія ў сельскую бібліятэку

Козел І.М.

10.00-11.00

V-VIII

Творчая майстэрня “Касцярок”

Аляксеенка Г.С.

11.00-12.00, піянерскі пакой

IX-XI

“АФП”

Сазон А.М.

18.00-19.00, спартыўная зала

06.01

IІ-V

 “Рухомыя гульні”

Сазон А.М.

11.00-12.00, спартыўная зала

V-VIII

 “АФП”

Сазон А.М.

12.00-13.00, спартыўная зала

IX-XI

Калядныя пасядзелкі “Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались”

Аляксеенка Г.С.

11.00-12.0, актавая зала

26.12.2017

10.00. у ГУК “Ваўкавыскі раённы Дом культуры” - Навагодні паказ для дзяцей, якія выхоўваюцца ў прыёмных і апякунскіх сем’ях (удзельнік – Пракаповіч Віктар, ІХ клас)             

29.12.2017

14.00 у ГУК “Ваўкавыскі раённы Дом культуры” – Раённае дабрачыннае навагодняе свята з удзелам кіраўніцтва раёна (удзельнікі – Смурага Павел, Наумік Мар’яна, IV клас)

28.12.2017

Рэспубліканскае свята навагодняй елкі (удзельнік – Клусава Елізавета, VI клас)

27.12.2017

Абласное свята навагодняй елкі (удзельнік – Кавалевіч Елізавета, VIII клас)

Работа аб’яднанняў па інтарэсах згодна графіка.

Работа стадыёна, спартыўнай залы: 10.00-14.00, 18.00-21.00     

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.