Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вы считаете, является ли электронный дневник полезным нововведением?
Всего 57 человек
Голосование
Ваше отношение к спайсу
Всего 63 человека

ПЛАН РАБОТЫ ТИМУРОВСКОГО ОТРЯДА “Забота” И ВОЛОНТЁРСКОГО ОТРЯДА “Милосердие”

Дата: 29 мая в 11:33, Обновлено 29 мая в 15:12

Дата, час

правядзення

Мерапрыемствы

Адказныя

01.07., 10.00

Акцыя “Дзеці-дзецям”

Саласцюк А.В.

04.06-26.06

10.00-12.00

Працоўны дэсант “Школьны двор”

Сазон А.М., Забела Л.В.

27.06-06.07

11.00-12.00

Работа працоўнага сектара “Юныя памочнікі”

Забела Л.В.

09.07-27.07

11.00-12.00

Аказанне пасільнай дапамогі ветэранам ВАВ, ветэранам працы, адзінокім людзям

Мікуліч Н.К.

01.08.-10.08

11.00-12.00

Работа працоўнага сектара па рамонту мэблі “Майстар”

Пахомаў Р., Шычко А.Я.

13.08.

11.00-12.00

Работа  па добраўпарадкаванні тэрыторыі ля помніка загінуўшым аднавяскоўцам  у в.Нізяны

Аляксеенка Г.С.  

14.08.

11.00-12.00

Работа  па добраўпарадкаванні тэрыторыі ля помніка загінуўшым аднавяскоўцам  у в.Мацвееўцы

Аляксеенка Г.С.  

15.08.

11.00-12.00

Аказанне пасільнай дапамогі ветэранам ВАВ, адзінокім людзям

Саласцюк А.В.

16.08.

11.00-12.00

Аказанне пасільнай дапамогі ветэранам ВАВ, адзінокім людзям

Саласцюк А.В.

17.08.

11.00-12.00

Працоўны дэсант “Школьны двор”

Карлюк С.М.  

20.08.-22.08

11.00-12.00

Аперацыя “Кніжкіна бальніца”

Макарэвіч І.А.

23.08.-24.08

11.00-12.00

Аперацыя “Чысты вадаём”

Шычко А.Я.

27.08.

11.00-12.00

Аперацыя “Чысты лес”

Карлюк С.М.

28.08.

11.00-12.00

Працоўны дэсант “Чысты двор”

Бойка І.М.  

30.08.,11.00-12.00

Працоўны дэсант “Школьны двор”

Карлюк С.М.  

Састаў цімураўскага атрада “Клопат”

п/п

Ф.І. навучэнца

клас

1.

Бязносік Дзяніс

ІІІ

2.

Гарбачэўскі Дзяніс

IV

3.

Гарбачэўскі Уладзіслаў

V

4.

Карпук Дзмітрый

V

5.

Рыхтар Вікторыя

V

6.

Ботвіч Ганна

V

7.

Рыхтар Максім

VI

8.

Ляўковіч Максім

VI

9.

Бязносік Уладзіслаў

VIІ

10.

Лінкевіч Аляксандр

VIІ

11.

Скаскевіч Алена

VIІ

12.

Быструшкіна Юлія

V

13.

Палтарак Марк

VIІІ

14.

Апановіч Канстанцін

VIІІ

Састаў валанцёрскага атрада “Міласэрнасць”

п/п

Ф.І. навучэнца

клас

1.

Антушэвіч Марыя

Х

2.

Пракаповіч Віктар

ІХ

3.

Грыгаровіч Кірыл

ІХ

4.

Васілеўскі Мікіта

ІХ

5.

Ботвіч Дзяніс

ІХ

6.

Дубанос Алена

ІХ

7.

Чарнышова Наталля

ІХ

8.

Бойка Ангеліна

Х

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.