Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вы считаете, является ли электронный дневник полезным нововведением?
Всего 51 человек
Голосование
Ваше отношение к спайсу
Всего 59 человек

Расписание факультативных занятий

Дата: 13 января 2017 в 10:24, Обновлено 16 января в 11:37

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў у V-XI класах

Мацвееўскага дзіцячага сада-сярэдняй школы

на 2-е паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

п/п

Назва факультатыўных заняткаў

Кл

К-ць

в-ў

Кабінет

Дзень

Час правя-

дзення

Настаўнік

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

VІІ

4

фізікі

панядзелак

14.50 -15.35

Бойко І.М.

VІІІ

5

хіміі

аўторак

13.45 - 14.30

ІХ

8

гісторыі

пятніца

12.50- 13.35

Школа абаронцы Айчыны

ХІ

4

Англ. мовы

Панядзелак

13.55 - 14.40

Шычко А.Я.

Культура здаровага ладу жыцця

Х

3

Беларускай мовы

Панядзелак

13.55 - 14.40

Трапчык І.У.

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

Х

3

Англійскай мовы

Панядзелак

14.50 - 15.35

Урублеўская С.А.

Практыка чытання

V

3

Рускай мовы

Аўторак

14.50 - 15.35

Боўжык Дз.А.

Алгебра вучыць разважаць

ІХ

4

Гісторыі

Аўторак

14.50 - 15.35

Каласоўская  І.У

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

ХІ

4

Англійскай мовы

Аўторак

14.50 - 15.35

Аляксеенка Г.С.

Мая Айчына

V

3

Рускай мовы

серада

14.50 - 15.35

Боўжык Дз.А.

Мы самыя

V

3

бібліятэка

серада

14.50 - 15.35

Макарэвіч І.А.

Абагульняючы факультатыў па курсу гісторыі Беларусі

Х

5

Гісторыі

серада

14.50 - 15.35

Аляксеенка Г.С.

Прапільная  разьба і выпальванне па драўніне (прац. навуч.)

V

3

Працоўнага навучання

чацвер

14.50 - 15.35

Бойка І.М.

Мы самыя

3

Беларускай мовы

чацвер

14.50 - 15.35

Макарэвіч І.А.

Алгебра вучыць разважаць

Х

3

Беларускай мовы

чацвер

14.50 - 15.35

Каласоўская  І.У

Зямля Беларуская

Х

3

Гісторыі

чацвер

14.50 - 15.35

Саласцюк А.В.

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

ХІ

3

Англійскай мовы

пятніца

13.55 - 14.40

Урублеўская С.А.

Сакрэты словазмянення, слова і формаўтварэння

3

Матэматыкі

пятніца

14.50 - 15.35

Леанард Г.А.

Мы самыя

VІІІ

4

Хіміі

пятніца

14.50 - 15.35

Трапчык І.У.

Асновы сучаснага этыкету

Х

3

Англійскай мовы

пятніца

14.50 - 15.35

Боўжык Дз.А.

Дзіўны свет арганічных рэчываў

Х

3

Беларускай мовы

пятніца

14.50 - 15.35

Грыцкевіч В.В.

Мастацкая тачэнне драўніны 

 ІХ

3

Працоўнага навучання

субота

10.00 - 10.45

Бойка І.М.

Складаны сказ без складанасці 

ІХ

4

гісторыі

субота

10.00 - 10.45

Парфенчык Л.В.

Практыкум па беларускай мове 

ХІ

3

Беларускай мовы

субота

10.00 - 10.45

Леанард Г.А.

Лексіка-граматычны практыкум  (англ.м.)

Х

4

Англійскай мовы

субота

10.00 - 10.45

Боўжык Дз.А.

Маё прафесійнае будучае

ІХ

8

гісторыі

субота

10.55 - 11.40

Парфенчык Л.В.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

Х

6

Беларускай мовы

субота

10.55 - 11.40

Леанард Г.А.

Дамашняя майстэрня (прац.нав. )

ХІ

3

Працоўнага навучання

субота

10.55 - 11.40

Бойка І.М.

Секреты синтаксиса и пунктуации

ІХ

4

гісторыі

субота

11.50 - 12.35

Зданоўская А.М.

Абагульняючы факультатыў па курсу гісторыі Беларусі

Х

5

Беларускай мовы

субота

11.50 - 12.35

Аляксеенка Г.С.

Лексіка-граматычны практыкум  (англ.м.)

ХІ

3

Англійскай мовы

субота

11.50 - 12.35

Урублеўская С.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.