Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Как Вы считаете, является ли электронный дневник полезным нововведением?
Всего 69 человек
Голосование
Ваше отношение к спайсу
Всего 70 человек

ПРИГЛАШАЕМ В СПОРТИВНЫЙ ЗАЛ

Дата: 31 мая 2016 в 14:41, Обновлено 24 сентября в 10:20

График проведения уроков на 1 полугодие 2019/2020 года

дни

время

уроки

класс

1

понедельник

8.00 – 8.50

Настольные  игры - секция

2

9.00 – 9.45

Урок физической культуры и здоровья

3 - 4

3

9.55 – 10.40

Занятия детского сада

4

10.55 – 11.40

Урок физической культуры и здоровья

8

5

11.55 – 12.40

Урок физической культуры и здоровья

6

6

12.50 – 13.35

Урок физической культуры и здоровья

10

7

13.45 – 14.30

Урок физической культуры и здоровья

7

8

14.50 – 15.35

Час здоровья и спорта

9

9

18.00 -21.00

Занятия для жителей агрогородка

1

вторник

8.00 – 8.50

Подвижные игры

2

9.00 – 9.45

Урок физической культуры и здоровья

1 2

3

9.55 – 10.40

Занятия детского сада

4

10.55 – 11.40

Урок физической культуры и здоровья

9

5

11.55 – 12.40

Урок физической культуры и здоровья

11

6

12.50 – 13.35

Урок физической культуры и здоровья

5

7

13.45 – 14.30

Объединение по интересам

3 - 4

8

14.50 – 15.35

Час здоровья и спорта

7

17.00. – 18.00

Секция по спортивным играм

6 - 11

9

18.00 -19.00

Объединение по интересам

6 – 11

10

19.00 – 20.00

Спортивные игры - секция

6 - 11

1

среда

8.00 – 8.50

Подвижные игры

2

9.00 – 9.45

Урок физической культуры и здоровья

6

3

9.55 – 10.40

Занятия детского сада

4

10.55 – 11.40

5

11.55 – 12.40

Урок физической культуры и здоровья

3 - 4

6

12.50 – 13.35

Час здоровья и спорта

10

7

13.45 – 14.30

Час здоровья и спорта

11

8

14.50 – 15.35

Час здоровья и спорта

8

9

18.00 -21.00

Занятия для жителей агрогородка

1

четверг

8.00 – 8.50

Настольные игры

2

9.00 – 9.45

Урок физической культуры и здоровья

7

3

9.55 – 10.40

Урок физической культуры и здоровья

11

4

10.55 – 11.40

Час здоровья и спорта

1 - 2

5

11.55 – 12.40

Урок физической культуры и здоровья

5

6

12.50 – 13.35

Час здоровья и спорта

6

7

13.45 – 14.30

Урок физической культуры и здоровья

9

8

14.50 – 15.35

17.00. – 18.00

Объединение по интересам

6 - 8

9

19.00. – 20.00

Объединение по интересам

6 - 11

10

18.00 – 19.00

Спортивные игры

6 - 11

1

пятница

8.00 – 8.50

Подвижные игры - секция

2

9.00 – 9.45

Урок физической культуры и здоровья

10

3

9.55 – 10.40

Занятия детского сада

4

10.55 – 11.40

Урок физической культуры и здоровья

8

5

11.55 – 12.40

Час здоровья и спорта

1 -2

6

12.50 – 13.35

Час здоровья и спорта

3 - 5

7

13.45 – 14.30

Час здоровья и спорта

4

8

18.00 – 21.00

Занятия для жителей агрогородка

1

суббота

2

Запрашаем ў спартыўную залу

№/

Назва паслуг

Колькасць вучняў (клас)

Колькасць гадзін

кіраўнік

Час, месца правядзення

1

Аб’яднянне па інтырэсах “Турызм і спартыўнае арыенціраванне”

15

2

Серык Я.В

17.15 – 19.15 - панядзельнік

2

Заняткі для жыхароў аграгарадка

3

18.00 – 21.00 - панядельнік

3

Аб’яднянне па інтарэсах “Рухомыя гульні”

9 (3-4 кл.)

1

Сазон А.М

13.45 – 14.30 - аўторак

4

Спартыўныя гульні “Валейбол”

12 (6-11 кл.)

3

Сазон А.М

17.00 – 20.00 - аўторак

5

Заняткі для жыхароў аграгарадка

3

18.00 – 21.00 - серада

6

Аб’яднянне па інтарэсах “Спартыўныя гульні”

12 (6-8 кл.)

1

Сазон А.М

17.00 – 18.00 - чацверг

7

Спартыўныя гульні “Баскетбол”

12 (6-11 кл.)

1

Сазон А.М

18.00 – 19.00 - чацвер

8

Аб’яднянне па інтарэсах “Спартыўныя гульні”

12 (6-11 кл.)

1

19.00 – 20.00 - чацвер

9

Заняткі для жыхароў аграгарадка

3

18.00 – 21.00 пятніца

10

Заняткі для жыхароў аграгарадка

3

13.00 – 14.00 - субота

11

Аб’яднянне па інтырэсах “Юный турызм”

15

2

Серык Я.В

14.15 – 17.15 - субота

12

Заняткі для жыхароў аграгарадка

1,5

16.00 – 17.30 - нядзеля

Графік работы секцый на I поўгодзе 2019/2020 навучальны год

Назва паслуг

Колькасць вучняў

Колькасць гадзін

кіраўнік

Час правядзення

1

Настольныя гульні

10

1

Сазон А.М.

8.00 – 8.50 - панядзельнік

2

Спартыўныя гульні “Валейбол”

22

3

Сазон А.М

17.00 – 18.00, 18.00 -20.00 аўторак

3

Настольныя гульні

10

1

Сазон А.М

8.00 – 8.50 - серада

4

Настольныя гульні

10

1

Сазон А.М.

8.00 – 8.50 - чацверг

5

Спартыўныя гульні “Баскетбол”

15

1

Сазон А.М

18.00 – 19.00 - чацверг

6

Настольныя гульні

10

1

Сазон А.М

8.00 – 8.50 - пятніца

7

Рухомыя гульні

15

1

Сазон А.М

13.00 – 14.00 - субота

Графік свабоднага часу спартыўных будаванняў на I паўгодзе

2019/2020 навучальны год

Дні нядзелі

Час работы

Место правядзеня

1

панядзельнік

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

спартыўная зала

2

аўторак

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

спартыўная зала

3

Серада

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

 спартыўная зала

4

Чацверг

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

спартыўная зала

5

Пятніца

18.00 – 21.00

18.00 - 21.00

Стадыен,

 спартыўная зала

6

Субота

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

 спартыўная зала

7

нядзеля

18.00 – 21.00

18.00 – 21.00

Стадыен,

 спартыўная зал

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.